خرید عمده ماکارونی پاستا

به دنبال خرید عمده ماکارونی و انواع پاستا با قیمت مناسب و کیفیت عالی و تولید شده از آرد سمولینای با کیفیت هستید؟ آیا با دیگر انواع محصولات آشنایی دارید؟
ماکارونی یکی از انواع پاستا می باشد که به شکل های مختلف فرمی و رشته ای در بازار موجود است که تفاوتهایی با هم دارند. در بسیاری از کشور ها برای تولید انواع ماکارونی و پاستا باکیفیت از آرد سمولینا که از گندم دوروم بدست می آید استفاده می شود و انواع آن عبارتند از: ورمیشل، نودل، راویولی، رشته سوپ و لازانیا و انواع ماکارونی با شکل های مختلف.

نمایندگی فروش و عرضه مستقیم ماکارونی رشته ای

عرضه مستقیم ماکارونی رشته ای از کارخانه در مناطق مختلفی از ایران امکان پذیر می باشد که می توان با توجه به بعد مسافت و ظرفیت تولید آن را انتخاب نمود، این روزها دغدغه بسیاری از مشتریان خوش قولی کارخانجات می باشد، بنابراین بهترین روش برای فروش قول دادن در حد توان تولیدی بر اساس دستگاه های کارخانه می باشد که معمولا می توان گفت فله فرمی مانند رشته سوپ سوزنی و پیچی، پنجاه تن در هفته تولید می گردد و اگر مشتری خواهان محصول بیشتری می باشد در قالب چند کارخانه تولیدی می توان حجم بیشتری را پوشش داد.

مشتریان باید این نکته را در نظر داشته باشند که کارخانجات بر اساس تعداد مشتریان برای تولید خود نیاز به مواد اولیه دارند، پس نباید توقع داشته باشند که با ده میلیون یا بیست میلیون تومان تولید سریع انجام گردد و اگر زمان برایشان مهم است باید هزینه بیشتری را پرداخت کنند تا روند کار سرعت بیشتری داشته باشد.

قیمت فروش ماکارونی فرمی

ماکارونی فرمی و رشته ای در بسته بندی های مختلف عرضه می گردد که به صورت ۴۰۰و۵۰۰ گرمی در فروشگاه ها و مراکز پخش عرضه می شود و مشتریان مخصوص به خود را دارد و با توجه به اینکه خیلی از کشورها به فله فروشی اقدام می کنند در سراسر ایران حتی شهرهی بزرگی مثل تهران، هنوز هم ماکارونی به صورت بسته بندی توزیع می گردد.

قیمت ماکارونی ۷۰۰گرمی درب کارخانه

قیمت مصرف کننده ماکارونی رشته ای ۷۰۰گرمی درب کارخانه در اکثر موارد یکسان می باشد که مشتریان داخلی زمان خرید محصول، به برند توجه می نمایند ولی مشتریان صادراتی و برخی مشتریان داخلی به رنگ و کیفیت محصول توجه می نمایند و فروشنده ای موفق است که بتواند مزیت های رقابتی و کیفی برتر محصول خود را بداند و به دیگران ارائه بدهد.

اهمیت بسته بندی در خرید و فروش ماکارونی

حتی کیفیت چاپ سلفون ماکارونی ها با یکدیگر متفاوت است و برخی مشتریان فقط در نمای ظاهری آن دقت می نمایند و محصول را خریداری می نمایند، و نوع جنس سلفون نیز بسیار حائز اهمیت است که در فروش های صادراتی در کارتن آسیب نبیند و بنابراین فاکتورهای بسیاری در قیمت ماکارونی رشته ای و فرمی تاثیر گذار می باشد، که برخی فروشندگان حاشیه سود بیشتری را در نظر می گیرند و برخی ماندگاری فروش را بر اساس کیفیت بسته بندی و محصول، مد نظر قرار می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما