مشاوره و سفارش

ماکارونی پنه

از انواع ماکارونی های فرمی می توان به ماکارونی پنه اشاره کرد. ماکارونی پنه در واقع یک لوله است که در دو سمت خود حالت برش هایی برعکس هم دارد. ماکارونی های فرمی به دلیل داشتن شکل های زیبا خصوصا وقتی همراه با سبزیجات رنگی طبخ می شوند برای بچه ها بسیار جذاب و دوست داشتنی هستند خصوصا نوع ماکارونی پنه که در بسته بندی های مختلف 400 و 500 گرمی و بیست کیلویی، تولید می شود.

ماکارونی میله ای یا رشته ای

ماکارونی میله ای یا رشته ای ماکارونی میله ای پس از تولید و بسته بندی در بسته های 400 و 700 و ۵۰۰ گرمی توسط مدیر فروش کارخانه های مربوطه به بازار مصرف عرضه می شود و به طور مستقیم به دست مشتریان می رسد و یا اینکه از طریق نمایندگی ها و دفاتر فروش به صورت مستقیم به دست خریداران می رسد.

ماکارونی فرمی

طرز تهیه ماکارونی شکلدار سبزیجات، تا حد زیادی مشابه سایر ماکارونی های شکل دار است، با این تفاوت که به علت طعم دار بودن می توان ماکارونی شکلدار سبزیجات را می توان به تنهایی یا همراه با سس حاوی رب گوجه مصرف کرد.مسلماً نیازی به استفاده از سبزیجات نیست. چرا که از قبل با این مواد، طعم دار شده است. البته این مسئله تا حدودی سلیقه ای است.

ماکارونی پیکولی

ماکارونی پیکولی به ظرف سالاد ماکارونی شما بافت جالبی می بخشد. همچنین ماکارونی پیکولی را معمولاً با سس های گوجه فرنگی شیرین سرو می کنند. در تهیه انواع مختلف فست فود از این نوع ماکارونی استفاده می شود و افزودن پنیر پیتزا به این محصول طعم و عطر ویژه ای می بخشد؛ به همین دلیل ماکارونی پیکولی به یکی از محبوب ترین ماکارونی ها در جهان تبدیل شده است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
ماکارونی میله ای-سفارشیموجودتماس بگیرید
ماکارونی پنه-سفارشیموجودتماس بگیرید
ماکارونی پیکولی-سفارشیموجودتماس بگیرید
ماکارونی فیدلی-سفارشیموجودتماس بگیرید
ماکارونی پروانه ای -سفارشیموجودتماس بگیرید
ماکارونی صدفی-سفارشیموجودتماس بگیرید
ماکارونی فرمی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

اولین کارگاه ماکارونی سازی در ایران سال ۱۳۱۳ یعنی حدود ۷۲ سال قبل با دستگاه ابتدایی و ساده شروع به فعالیت نمود، تولید روزانه این کارگاه حدود ۳۰-۲۰ کیلو بود که منحصراً مورد مصرف سفارتخانه ها و کنسولگری های خارجی و معدود افراد ایرانی مرتبط با این مراکز می گردید. در حقیقت ماکارونی در آن زمان یک فرآورده غذایی فانتزی به شمار می آمد. مجموعه ما با تولید ماکارونی با امکانات پیشرفته در تلاش است تا شما مشتری گرامی از محصولات ما راضی باشید.

مدیر مجموعه تاپ ماکارون

سعیده محمودی

Call Now Buttonتماس بگیرید