ماکارونی
جمعه , آبان ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / انواع ماکارونی / اعطای نمایندگی فروش انحصاری انواع ماکارونی
pasta and olives on the table

اعطای نمایندگی فروش انحصاری انواع ماکارونی

همانطور که مستحضر هستید انواع ماکارونی در ایران که شامل فرمی های مختلف و اسپاگتی یا همان میله ای با قطرهای متفاوت بر اساس سلیقه هر کشور، قابلیت تولید دارد که برخی از کارخانه ها فقط یک قطر تولید می نمایند و ایرانی ها ماکارونی با قطر کمتر را بیشتر می پذیرند و البته بستگی دارد کدام برند قطری متفاوت را ارائه دهد که افراد این موضوع را راحت تر بپذیرند که از قطرهای دیگر نیز می توان استفاده نمود. اعطای نمایندگی ماکارونی برای فروش انحصاری در انواع مختلف آن دغدغه برخی افراد است و دوست دارند به این شکل فعالیت نمایند و بر روی یک برند فعالیت نمایند و به همین خاطر چندین برند تولید می شود که دارای نمایندگی های متعدد در کشورهای مختلف باشند و بر اساس توان تولید کالا به صورت عمده عرضه گردد.
ماکارونی یک از محصولاتی است که فروش در داخل کشور و خارج از کشور را به خود اختصاص می دهد. با توجه به دستگاه های پیشرفته در کارخانه های ماکارونی قابلیت صادرات ماکارونی به بسیاری از کشورها و حتی اعطای نمایندگی برای کشورهای زیادی ممکن می باشد ولی نمایندگی باید بتواند حجم زیادی را به فروش برساند و باید دارای چندین نیرو باشد که این کار راحت تر انجام پذیر باشد و به اهداف دو سویه نماینده و کارخانه نزدیک شد.
برخی برندها فقط در یک وزن و برخی دیگر در وزن های مختلف ۴۰۰ و ۵۰۰ و ۷۰۰ تولید می شوند و معمولا بر اساس ظرفیت تولید این اتفاق انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سعیده محمودی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09190396178
پست الکترونیکی: Macaronico1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع ماکارونی رشته ای از کارخانه

خرید انواع ماکارونی رشته ای از کارخانه یکی از مواردی است که مشتریان صادراتی خواهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *