چهارشنبه , شهریور ۶ ۱۳۹۸
خانه / ضایعات ماکارونی / معامله ی ضایعات ماکارونی به صورت عمده
ضایعات ماکارونی
ضایعات ماکارونی

معامله ی ضایعات ماکارونی به صورت عمده

آیا می دانید ضایعات ماکارونی چه مفهومی دارد؟ برای خرید آن اقدام کرده اید و به نظر شما مصارف آن چیست؟ معاملات عمده ی این محصول به چه صورت انجام می گیرد تا بتواند رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشد؟
بسیار خوب است که برای جلوگیری از اسراف و هم چنین کم نمودن ضررهای احتمالی در کار، برنامه ی اجراشدنی قابل استفاده طراحی نمود. هر کاری خسارات و ضایعات مربوط به خود را دارد که می توان با بررسی های هوشمندانه از این ضایعات استفاده های خوب کرد و آن ها را تبدیل به پول نمود.

ضایعات ماکارونی

در خط تولید ماکارونی، دستگاه ها و افراد زیادی حضور دارند که هریک بخشی از کار را انجام می دهند.در این میان ممکن است به علل مختلف مثل خرابی دستگاه یا بی دقتی پرسنل، بخشی از ماکارونی ها، دچار بی کیفیتی و خرابی شوند، به نحوی که دیگر قابل استفاده و بسته بندی برای بازار نباشند. به این ماکارونی ها، ضایعات گفته می شود.

معامله ی ضایعات ماکارونی به صورت عمده

یکی از استفاده هایی که برای ضایعات ماکارونی وجود دارد، این است که آنها را جهت خوراک و استفاده ی دام و طیور معامله می کنند. زیرا ماکارونی از آرد تهیه می شود و یک غذای کافی و مقوی است که تنها به خاطر دارا نبودن ظاهر مناسب، قابل استفاده نبوده است.ضایعات ماکارونی به صورت عمده ای قابل خرید و فروش هستند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سعیده محمودی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09190396178
telegram icon تلگرام: makaroniarad2@
instagram icon اینستاگرام: macaronico1
facebook icon فیس بوک: macaronico1
youtube icon یوتیوب: macaronico1
email icon پست الکترونیکی: Macaronico1@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *